Estesante Clinic

Fulya: 0533 067 49 50

Bakırköy: 0530 073 40 97

Akasya: 0533 616 05 46

Akasya Prime: 0533 598 05 46

Beylikdüzü: 0530 509 05 46

Mail: info@estesanteclinic.com

ŞEBNEM DEMİR

Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Radyo Televizyon Sinema Bölümü mezunu olan Şebnem Demir, üniversite öğrencilik yıllarından itibaren çeşitli gazete ve televizyon kanallarında muhabirlik, köşe yazarlığı, sunuculuk ve yapımcılık olmak üzere pek çok görevde yer aldı.

Halkla İlişkiler ve Pazarlama stratejileri üzerine yüksek lisans eğitimi alıp marka danışmanlığı yaptığı dönemde imtiyaz sahibi olduğu W. Bride ve The Gate dergilerinde sağlık, estetik ve kozmetik sayfalarını hazırladı. Aynı dönemde güzellik uzmanlığı kursunu tamamlayan Şebnem Demir, beslenme, estetik ve psikolojik gelişim danışmanlığı alanında çeşitli sertifika programlarıma katıldı.

2008 yılından itibaren Nişantaşı, Beşiktaş, Bakırköy, Bağdat Caddesi ve İstinye’de estetik ve güzellik merkezlerinin işletmeciliğini yapan Şebnem Demir ve ekibindeki her biri kendi alanında profesyonel diyetisyen, psikolog, yaşam koçu ve estetik danışmanlarından oluşan uzman kadro, hazırladıkları kişiye özel programlar ve zayıflamaya yardımcı makine kombinasyonlarıyla yüzlerce kişiye sağlıklı, hızlı ve kalıcı kilo verdirerek mutlu sona ulaştırmışlardır.

Mesleğine gönülden bağlı olan Şebnem Demir, her yıl yurt içi ve yurt dışı workshoplara katılarak danışanlarına kaliteli, yenilikçi ve kişiye özel hizmet sunma anlayışı ile hareket etmektedir. 2015 yılında Şebnem Demir ve uzman kadrosu tarafından beslenme danışmanlığı ve deneyimlerini yenilikçi bir bakış açısıyla geliştirerek kurulan FORMCO markası, şehrin sağlıklı, hızlı ve kalıcı kilo verme hareketidir.

FORMCO markası adrese teslim, kişiye özel diyet yemek menüsü, 7/24 diyetisyen desteği, birebir spor koçu ve zayıflamaya yardımcı son teknoloji makine kombinasyonuyla 1 ayda yaklaşık 7-10 kilo arasında fazla kiloları verdirerek danışanlarını mutlu sona eriştirmektedir.